Witamy w Currant.

Systemy informatyczne dla Firm
czytaj więcej

scroll down

Currant Dev


Jesteśmy zespołem ludzi, którzy swoją ciężką pracą i setkami godzin poświęconymi na rozwój tworzą internet piękniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. Ułatwiamy Twoim gościom przeglądanie interesujących ich treści. Dbamy, aby osoba odwiedzająca Twoją witrynę internetową miała jak najlepsze doznania oraz żebyś Ty dzięki temu realizował swoje cele biznesowe. Chcemy, aby każdą potrzebną informację można było znaleźć w prosty i przyjemny sposób.

Currant Developers tworzy systemy informatyczne w oparciu o prostotę i efektywność działania, w celu zoptymalizowania procesów w Twojej firmie.

 

  • HTML5
  • CSS3
  • jQuery
  • PHP
  • C
  • C++

 

System biletowy

 

Coraz częściej zarówno młode osoby, jak i te starsze, chcąc wybrać się do teatru czy kina wybierają formę zakupu biletów online. Dzięki temu nie trzeba stać w kolejce, sami jesteśmy w stanie wybrać miejsca na widowni a bankowość internetowa sprawia, że jesteśmy w stanie dokonać zakupu poświęcając zaledwie 5min! Konieczne jest zatem stworzenie dla widzów możliwości rezerwacji oraz kupna biletów bez wychodzenia z domu. 

System bileter-PRO tworzony przez zespół CURRANT DEVELOPERS to nowoczesny, specjalnie dedykowany program komputerowy umożliwiający obsługę rezerwacji i sprzedaży biletów dostępny w dowolnym momencie! Wyróżnia go przede wszystkim łatwość w obsłudze - wybieramy miejsce i czas danego wydarzenia, wybieramy miejsca na widowni, dokonujemy płatności i gotowe!

Nasz autorski system rezerwacji oraz sprzedaży biletów bileter-PRO umożliwia dostosowanie funkcjonalności i potrzeb do danego obiektu. Oznacza to, że wdrażając system w swoim kinie czy teatrze, masz 100% pewności, że zostanie on w pełni dopasowany do specyfiki Twojej działalności. Dodatkowo zyskasz stały kontakt z klientem, ponieważ razem tworzycie bazę osób zainteresowanych, które mogą otrzymywać informację o premierach i ciekawych wydarzeniach!

Zakup systemu bileter-PRO to także gwarancja stałego rozwoju oprogramowania, na które masz bezpośredni wpływ!

W celu zapoznania się z pełną specyfikacją oprogramowania zapraszamy do kontaktu.

 

 

System rezerwacyjny


Currant Developers dostarcza rozwiązań w zakresie systemów rezerwacyjnych dla wszelkiego rodzaju podmiotów. Naszym celem jest tworzyć systemy biletowe w jak najprostszej funkcjonalności dla użytkownika.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Systemy informatyczne


Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonemu zespołowi jesteśmy idealnym partnerem w zakresie rozwiązań webowych.

Twój projekt będzie dla naszego zespołu twórczą inspiracją, a przyświecał nam będzie jeden cel. Stworzenie projektu o jak najwyższym poziomie zaawansowania technologicznegoi prostoty użytkowania.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Kontakt


CURRANT DEVELOPERS

NIP: 524-272-41-29

tel. +48 792 563 815

[email protected]